Ositech | HAKKIMIZDA
50641
page,page-id-50641,page-template-default,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.4, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,paspartu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Ositech Teknoloji, elektronik parça ve kompanent tedarikçiliği ve temsilciliği yapan ve 2006 yılından günümüze faaliyet göstermekte olan firmadır. Elektrik ve elektronik imalat sektöründe kullanılan ürünlerin tedarikini yapmaktadır. Aynı zamanda raylı sistemler, metro, tramvay üretiminde ve yedek parça sarfiyatında talep edilen ürünleri de sağlamaktadır.

Son yıllarda mobil uygulamalara olan ilginin ve talebin artması neticesinde, kendi bünyesinde geliştirdiği mobil telefon uygulamaları alanında da faaliyet göstermeye başlanmıştır. Özellikle arttırılmış gerçeklik diye tanımlanan yazılımlar geliştirip farklı alanlarda da çalışmalar yapmaktadır.

I-beacon ürünleri yardımıyla, geçiş kontrol ve takip sistemleri, kapalı alan yönlendirme sistemleri  ve aynı zamanda açık alanda da konum belirleme ve yönlendirme sistemleri yapılmaktadır. I-beacon cihazları, kablosuz iletişim sağlayan Bluetooth teknolojisi yardımıyla çalışmaktadır. Diğer teknolojilere göre, küçük boyutları sayesinde uygulama rahatlığı ve fiyat avantajı sağlamaktadır.

Sanal gerçeklik yazılımı yardımıyla, 3Boyutlu sanal turlar gerçekleştirmenin mümkün olduğu hizmet ve yazılım desteği sağlamaktadır.  Kullanıcı taleplerine göre ürün geliştirilip, uygulamaya özel çözümler sağlanabilmektedir.

Kevin Durant Shoes for Men Adidas NEO schuhe online Nike Air Max 2016 cheap nike air max thea pink Adidas Superstar Shoes outlet New Air Jordan 13 Sneakers zapatos Adidas Superstar baratas Nike Roshe One Pas Cher adidas yeezy 350 boost moonrock cheap adidas yeezy 350 boost